Bilgi Teknoloji

Apple Randevu Alma Taktikleri

Written by admin

Apple Randevu Alma Taktikleri

Her Apple ürünü kullanan kişinin başından geçmiş bir olaydır. Müşteriler cihazında bir sorun olduğu zaman ilk yol olan Apple Store’dan randevu almaya başvuruyorlar tabii çoğu hüsranla bitiyor. Şimdi size anlatacağım Apple randevu alma taktikleri ile bu hüsrana bir son diyeceksiniz :).

Apple Randevu Alma Taktikleri

Apple Randevu Alma Taktikleri

Apple Randevu Alma Taktikleri

Apple randevu alma taktikleri hakkında bilgisi olmadıları için boşu boşuna zaman kaybediyorlar. Eğer bu taktikleri ve kolayca randevu alma yollarını bilirseniz hiç zaman kaybetmeden günde ortalama bir yada iki defa deneyip şansınızada bağlı olarak iki veya 3 gün içerisinde randevunuzu alabilirsiniz.

Apple Randevu Alma Yolları – Kilit Saatler

Öncelikle kilit saatleri bilmeniz gerekiyor. Apple’ın randevularını yenilediği saatler gece 00:00 ve gündüz 12:00 saatleridir. Bu saatlerden 10 dakika önce başlamak üzere randevu almaya çalışırsanız %90 başarılı olacaksınızdır.

Eğer ben bu saatlerde müsait olamıyoruz veya zaman bulamıyorum diyorsanız saat başlarında randevu almayı denemeniz gerekiyor. Örneğin 14:00’da randevuların yenilendiğini düşünelim siz 13:50’den itibaren her bir dakikada sayfayı yenilemeniz ve sisteme randevu düşmesini beklemeniz gerekiyor bu şekilde de randevu alma ihtimalinizi çok yükseltebilirsiniz.

Ayrıca bu saatleri arkadaşlarınıza yada aile bireylerinize söyleyerek onların size yardım etmesini sağlayabilirsiniz. 2 kişinin randevu alma ihtimali her zaman daha yüksektir. Apple randevu alma taktikleri konsunda onlarada bilgi vererek hem size yardımcı olmalarını hemde bilgilenmelerini sağlayabilirsiniz.

Hemen Apple Randevu Almak İçin Tıklayın

Maddeler Halinde Apple Randevu Alma Taktikleri

  1. Öncelikle müsaitseniz gece 00:00 ve gündüz 12:00 saatlerinden 10 dakika önce randevu almaya deneyin.
  2. Bu saatlerde müsait olamıyorsanız aynı taktiği her saat başında uygulayın.
  3. Bir kaç arkadaşınıza söyleyin ve onlarla birlikte deneyin.
  4. Yetkili servisler(KVK, Genpa, Bilkom) ile iletişime geçin.

Neden Apple Store’a Gitmek İstiyorsunuz ?

Eğer cihazınızda çok büyük bir sorun yoksa Apple’ın distribütör firma olarak görevlendirdiği KVK , Genpa , Bilkom gibi firmalara faturanız ile birlikte gidebilirsiniz. Bu firmalar tıpkı Apple’ın yaptığı gibi size en iyi hizmeti vermeyi amaçlar. Bu distribütörlerin Apple’dan tek farkı cihazınızı size aynı gün teslim etmemeleridir.

Bu tür firmalar cihazınızı sizden alır söylediğiniz soruna göre cihazınızı inceler ve tamir edilebiliyorsa tamir ederler. Apple ise telefonu sizin yanınızda inceler. Cihazınızda ki sorun Ekran, Batarya, Kamera gibi büyük sorunlar ise tamir edilebilirliğini kontrol ederler. Eğer tamir etme süresi uzunsa telefonu değişime gönderirler ve size sıfır bir cihaz verirler. Götürdüğünüz ürünü tamir ederlerse en geç iki yada üç gün içinde teslim ederler.

Özetle

Apple randevu alma taktileri konusunda bizzat kendimin tecrübe ettiği bilgileri size aktarmaya çalıştım. Eğer tüm bunları denediğiniz halde hala randevu almakta güçlük çekiyorsanız. Bu sayfanın altından yada iletişim bölümünden benimle iletişime geçmeyi deneyebilirsiniz.

 

About the author

admin

Lise öğrencisi, Öğrenme aşığı, Wordpress, SEO ve Bilgisayar meraklısı.

Leave a Comment