Eğlence

Trabzon’a Yolculuk

Written by Onur Çakır

Trabzon’a Yolculuk

Seneye üniversite sınavım var. Yaz ayında dershane derken kısa bir tatil çok iyi gelecek. Günlerdir yazı yazıyorum içerik paylaşıyorum bu hoşuma gidiyor ama sürekli burayla ilgilenmek ve yazı yazmak beni biraz yormaya başladı. Sadece yazı yazmak değil son iki günde yaşadığım host sorunları vs canımı çok sıktı. Ailem Trabzon’a gidiyordu banada onlarla birlikte gitmek düşer. Yaklaşık olarak 10-15 gün Sürmene’de kalacağım. Bu süre zarfında ne kadar yazı girerim bilmiyorum. Zamanlanmış birkaç yazım var onlar otomatik olarak paylaşılır zaten.

Tabii bu 15 günlük zamanda ayrı kalmayacağız. Bu yazıyı sürekli güncellemeye çalışacağım. Bizim köy dağlık bir kesimde olduğu için internet pek çekmesede çektiğim fotoğrafları, yaşadığım ilginç olayları sizinle paylaşmaya çalışacağım. Bu yazıyı size otobüsten yazıyorum 😀 ve şu an üstüme doğru ikramcı ağabeyimiz geliyor. Birazdan bana çay ikramı yapabilir 🙂 .

Şimdilik yazımı burada bitiriyorum bu yolda yaşadıklarımı gezdiğim yerleri yazıyı güncelleyerek sizinle paylaşacağım. Güle Güle.

About the author

Onur Çakır

Lise öğrencisi, Öğrenme aşığı, Wordpress, SEO ve Bilgisayar meraklısı.

2 Comments

Leave a Comment