Genel

Erkeklerde Dış Görünüşün Önemi

Written by admin

Erkeklerde Dış Görünüşün Önemi

Kadın ve erkek arasındaki hayattan beklentiler arasında çok farklar vardır. Ayrıca kadınların erkeklerde aradıkları belli başlı şeyler vardır. Bunların başında erkeklerin vücut yapıları gelir.
Bu yüzden erkekler karşılarındaki kızları etkilemek istiyorlarsa vücutlarında daha fazla dikkat etmeleri gerekmektedir.
Bu bir sır değildir. Kadınların erkeklerde ilk baktıkları özelliktir. Çünkü bir kız bir erkeğe dışardan ilk baktığında onun vücut yapısını görecektir. Bu ilk izlenim kızda ilgi oluşturursa ilerisi gelebilir. Fakat kız da bir ilgi oluşmazsa kızla erkek arasındaki iletişimin başlaması mümkün olmayacaktır.
Bazı şeyler erkeklere karşı çalışır. Bu şeyler erkeklerin vücut yapılarına ve dış görünüşlerine zarar verir.
Bunları şöyle sıralayabiliriz
İçki, sigara vb. kötü alışkanlıklar
İş hayatındaki yoğun stresli ortamlar
Aile içindeki stres, sıkıntı ve sorunlar
Maddi sorunlar yüzünden ortaya çıkan problemler
Yoğunluklar ve aşırı aktiflik
Gece hayatı
Bunların başında gördüğünüz gibi içki gelmektedir. Erkekler, kadınlardan daha fazla içki içmeye eğilimlidir. Bunula birlikte erkeklerdeki sigara içme oranı kadınlara göre daha yüksektir. Diğer maddelerde de erkekler kadınlara göre daha öndedir.
Sadece bu tür prostat kanseri ve düşük testosteron gibi erkeklerde etkileyen sağlık koşulları da vardır. Kolon kanseri veya kalp hastalığı gibi erkeklerin karşı karşıya kaldığı önemli sağlıklardır. Bu hastalıkların bir çoğu erken tedavi sayesinde önlenebilir ve erken tanı ile tedavi edilerek ortadan kaldırılabilir.
Bu durumlarda doktorunuzla düzenli olarak görüşmelisiniz. Bu tür hastalıklar, kötü alışkanlıklar ve yoğun stres fizyolojik olarak organlarınıza zarar verdiği gibi dış görünüşünüzde de gözle görülebilecek sorunların oluşmasına yol açabilmektedir.
Dış görünüşünü sporla düzeltmeye çalışırken bu tür hastalıklardan kendinizi korumalı, ve bu tip kötü alışkanlıklardan ve özellikle stresten uzak durmalısınız.
254 KELİME
Keywords
dış görünüş, yoğun stres, kolon kanseri, kalp hastalığı, düşük testosteron

About the author

admin

Lise öğrencisi, Öğrenme aşığı, Wordpress, SEO ve Bilgisayar meraklısı.

Leave a Comment