Genel

Vatan Hainlerini Şikayet Edin !

Written by admin

Vatan Hainlerini Şikayet Edin !

Geçtiğimiz akşam yaşadığımız bombalı saldırıdan sonra şehit polislerimiz ve vatandaşlarımıza Allah’tan rahmet ailelerine başsağlığı diliyorum. Tüm bu olaylar yaşanırken Sosyal Medyada yaptıkları paylaşımla terör propagandası yapan ve onlara destek çıkan herkesi şikayet etmeye davet ediyorum.

Yaşadığımız acı olaydan sonra ortalıkta vatan hainleri türemeye ve bu acı durumu kendi eğlenceleri haline getirmeye başladılar. Bu vatan hainlerine hem aramızda hemde sanal ortamda göz açtırmamak için bu insanları Emniyet Genel Müdürlüğüne şikayet edelim .

Sosyal medyadaki bir haini şikayet etmek için öncelikle gerçek adı ve soyadı ile kullanılan hesapta terör propagandası yapan paylaşımı ekran görüntüsü alıyoruz ve bu ekran görüntüsü siber@egm.gov.tr veya sanaldevriye@egm.gov.tr adreslerine mail atıyoruz.

Sizde sosyal medyada gördüğünüz terör propagandası yapan kişileri bu adreslere gönderebilirsiniz. Benim mesajımı dikkate alırlar mı demeyin herkes sizin gibi düşünürse bu hainler tespit edilemez. Bir kişide bir kişidir diyerek gördüğümüz bu adi insaları şikayet edelim.

TERÖRE DESTEK ÇIKAN VE PROPAGANDASINI YAPAN HERKESE LANET OLSUN.

About the author

admin

Lise öğrencisi, Öğrenme aşığı, Wordpress, SEO ve Bilgisayar meraklısı.

Leave a Comment