Genel Kişisel Blog

Eğlenceli Bir Hafta Geride Kaldı #Blog 3

Written by Onur Çakır

Eğlenceli Bir Haftayı Geride Bıraktım # Kişisel Blog 3

Merhaba arkadaşlar haftalık olarak düzenli bir şekilde yazdığım blog serime devam ediyorum. Bu hafta benim için hem biraz yoğun hemde eğlenceli geçti diyebilirim. Arka arkaya sınavlara boğulmamı saymazsam her şey yolunda gitti diyebilirim. En sevindirici nokta ise bloğumun açıldığından beri en yüksek ziyaretçiye ulaştığı hafta oldu. Günlük ortalama 50 kişi benimle birlikte oluyor, bu gerçekten çok güzel bir durum.

Mutlu olmamın bir diğer sebebi ise sınavların sonuna doğru gelmemizden kaynaklanıyor. Önümüzdeki 3-4 günü daha rahat bir şekilde atlatabilirsem ilk dönemin sınavlarını tamamlamış oluyorum. İngilizce hariç neredeyse hepsi beni mutlu eden notlar aldım. İngilizceyle ise hala savaş halindeyim geçer not benim için yetiyor şu an 🙂 .

Son zamanlarda sosyal medyadan ve oyunlardan iyice uzak kalmaya başladım. Bunun yerine vaktimi internette bilgi öğrenmeye ayırıyorum ve planlı bir şekilde ilerliyorum bu planımı size daha önce Başarı Nasıl Gelir ?  adlı yazımda anlatmıştım isterseniz o yazımı okuyabilirsiniz. Bloğumu arama motorlarında belirlediğim kelimelerde yükseltmeye çalışıyorum. Şimdilik kendi çapımda başarılı olduğumu düşünüyorum. Sıralamaya bile giremeyen sitemi Kişisel Blog kelimesinde ilk üç sayfaya sokmayı başardım. Umarım daha ileriyede giderim ama bunu yapmak için kaliteli sitelerden link almam gerekiyor bunun içinde para lazım 😀 . Sponsor bulursam umarım bu işlemi gerçekleştirmeyi planlıyorum.

2017 Kötü Gidiyor

Bu yıla girerken tüm beklentimiz şer odaklarının bitmesi ve biraz nefes almak yönündeydi. Bizim için 2016 yılı hiç unutamayacağımız, çok kötü bir yıl oldu. 2017 yılıda geçen seneden farklı olmadı. Yılın ilk saatlerinde saldırılar başladı. En sonunda ise İzmir’de adliyeye saldırmaya çalıştılar. Kahraman Polisimiz Fethi Sekin Onların oyununu bozdu ve bu yolda şehit oldu. Eğer Kahraman Polisimiz orada o hainlere engel olmasaydı çok daha büyük bir faciayla karşı karşıya kalabilirdik.

Umarım bu yıl böyle devam etmez ve en kısa zamanda bu terörün bir sonu gelir.

Öğrendiğim İlginç Bilgi

Bu hafta öğrendiğim en ilginç bilgi, gülen insan fotoğraflarına bakmanın bakan kişide bir rahatlama duygusu orta çıkardığıdır. Bana çok ilginç geldi. Bir gülen insan fotoğrafına on saniye bakınca nedense bana da bir gülme geldi.

 

 

About the author

Onur Çakır

Lise öğrencisi, Öğrenme aşığı, Wordpress, SEO ve Bilgisayar meraklısı.

2 Comments

Leave a Comment