Kişisel Blog

Geri Döndüm :) – Buralara Ne Olmuş Böyle ?

Written by Onur Çakır

3 Aydır İçerik Girmiyorum

Merhaba arkadaşlar uzun zamandır (yaklaşık olarak 3 aydır) bloğuma içerik girmiyorum. Yazı yazmayı ve sitemle ilgilenmeyi gerçekten çok özlemişim. Okulumda sınav dönemine girdikten sonra bir ara vereyim dedim o ara baya uzun oldu galiba :). Tekrar buraya döndüm ama birde ne göreyim sitemin ziyaretçi sayısı düşmüş, Alexa sıralamam gerilemiş. Bende hemen bir el atmaya karar verdim.

Hemen Google Analytics ve Search Console ile sitenin son durumuna bir göz attım ne durumdayız diye baktım. Kötü denmeyecek bir ziyaretçi sayısına düşmüşüm ama en kısa zamanda bunu tekrar eski haline getireceğim. George Bernard Shaw “Eğitimime okul yüzünden uzunca bir süre ara vermek zorunda kaldım.” diyor. Umarım bizimde sonumuz bu söz gibi olmaz. Okul yüzünden kodlama derslerine ara verdim. Bu beni gerçekten çok üzdü. Öğrendiğim şeyleride öyle pek hatırlamıyorum.

Seneye 12. sınıf öğrencisi oluyorum. Başımıza birde YGS/LYS derdi çıkıyor bakalım ne yapacağım. Bu okul dönemimi iyi bir ortalamayla kapattığımı düşünüyorum. Karneleri daha almadık ama ben ortalamamı az çok biliyorum. Karneyi aldığımız gün yazıyı güncellerim 😀 .

3 ayın özeti bu işte. Okula git, eve gel, ders çalış, tekrar okula git. Araya küçük eylemler dahil olsada genel olarak böyle geçti. Yazımın sonuna gelirken artık burada olduğumu bol bol yazı gireceğimi belirtmek isterim. İyi Günler :).

About the author

Onur Çakır

Lise öğrencisi, Öğrenme aşığı, Wordpress, SEO ve Bilgisayar meraklısı.

Leave a Comment