Kişisel Blog

Yorgunum Dostlar #Bloglama 8

Written by Onur Çakır

Yorgunum Dostlar #Bloglama 8

Okulun başlamasıyla birlikte tempo tavan yaptı. Geçtiğimiz 15 günlük tatil içerisinde dinlenmeye o kadar alışmışımki böyle yüksek bir tempoya geçince yorgun düştüm. İki günde bir yazı girmeye çalıştığım bloguma neredeyse bir haftadır içerik giremiyorum. Bunun en büyük nedeni blogum için özgün ve kaliteli içerik bulamamam daha doğru bulmak için araştırma yapmaya zamanımın olmamasıdır.

Hafta içerisinde bir hastahaneye bir okula derken bittim, tükendim. Hafta sonu tatiliyle birlikte biraz dinlenmeye ve bloguma içerik girmeyi planlıyorum. Bu yazıyı yazdığım süre içerisinde çok uykum var ve bilgisayar başında uykuya dalacağım diye korkuyorum 🙂 .

Sizinle paylaşmak istediğim çok güzel bir yazı var. Cemal Ağabey kendi sitesinde yani fakiryazar.com’da kişisel blog adresleri ile ilgili bir eleştiri yazısı yazmış, okuyunca dediklerinin aynen benim sitemde olduğunu gördüm. Bu hafta okuduğum yazılar arasında en çok beğendiğim yazı oldu. Yazısının eleştiri noktası “Kişisel Blog” adı altında artan ve kalitesiz içerik üreten bloglar anladığım kadarıyla.

Program Değişikliği Yapıyorum

İkinci dönem başlamadan önce yaptığım program galiba bana göre olmadı. Geçen süre zarfında beni gerçekten yordu. Ben yaptığım bu düzeni biraz daha gevşetmeye karar verdim. Beni zorlayan bir iki çalışmayı programdan kaldırıp o zamanı kendime ayırmayı düşünüyorum. Ayırdığım zamanda bloga daha rahat içerik girebileceğimi düşünüyorum.

Ayrıca bu zamana kadar yazılarımın sonunda belirttiğim bu hafta ne öğrendim bölümü bu yazımda olmayacak çünkü o kadar sıkıcı bir hafta geçirdim ki ilginç yazıları okuyacak vaktim olmadı 😀 .

 

About the author

Onur Çakır

Lise öğrencisi, Öğrenme aşığı, Wordpress, SEO ve Bilgisayar meraklısı.

2 Comments

  • Esrağfurullah onur ben genel olarak bir kişisel blog analizi yaptım gördüklerimi eleştirdim kişiye ve ya kişilere özel bir durum değil genelinin eğilimi böyle kişisel blogların. İkinci dönem derslerinde başarılar dilerim önerdiğim belgeseli izle programlama konusunda etkisi olacak sana 🙂

Leave a Comment