Kullanım Şartları

Onur Çakır isimli Kişisel Blog sitesi Onur ÇAKIR tarafından yürütülmektedir. Bu bloga erişen bütün kullanıcılar aşağıdaki şartları baştan kabul etmiş sayılırlar.

İçerikler

Onur ÇAKIR Kişisel Blog‘da yer alan tüm içerikler Onur ÇAKIR tarafından hazırlanmaktadır, bu blog için oluşturulmuştur ve tüm hakları saklıdır. Herhangi bir yazımı,sayfamı veya içeriği alıntı yaparak veya direk kullanmak için aşağıdaki şekilde link ve kaynak belirtmeniz gerekir;

Bu yazı www.dehagencler.com‘dan alınmıştır.

Kaynak: Onur ÇAKIR

Yukarıda ki şartlar sağlanmaz ise 5846 Sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu gereğince gerekli işlemler yapılacaktır. Bu kanunun hükümlerine buradan ulaşabilirsiniz.

Yorumlar

Onur ÇAKIR Kişisel Blog sitesinde atılan yorumlar denetlenerek gösterime alınmaktadır fakat gözden kaçan bir durum olabilmesi sebebiyle bütün yorumlardan yazan kullanıcılar sorumludur.

Gönderilen Yorumların Hepsi  genel ahlaka, yürürlükteki yasalara ve Onur ÇAKIR Kişisel Blog yorum kurallarına uygun olmak zorundadır.

İletişim

Onur ÇAKIR Kişisel Blog kullanan tüm kullanıcılar bu şartları baştan kabul etmiş sayılacaklardır. Bu bloga ait iletişim bilgilerine iletişim sayfasında bulabilirsiniz.