Tanıtım

Senetle Telefon Satan Yer Var Mı?

Written by admin

Cep telefonunun kredi kartına taksit yasaklı elektronik eşya grubuna girmesi ile herkesin gözü taksitle cep telefonu satan yerler, kredi kartsız cep telefonu satan yerler, peşinatsız, kartsız senetle cep telefonu satan mağazalara yöneldi. Birçok mağaza veya internet üzerinden de senetle telefon alınabilmektedir. 48 aya varan vadelerle cep telefonu satan yerlerin bulunması günümüzün vazgeçilmezi cep telefonunu almak için yeterli bütçesi olmayanlara kapı aralamaktadır.
Senetle Cep Telefonu Satan Mağazalar
Senetle veya taksitle telefon satan birçok yer ve mağaza bulunmaktadır. Arçelik, bimeks, beko, teknosa, mediamarket, samsung, gibi firmaların Ankara, İzmir, İstanbul, Bursa, Adana, Diyarbakır, Samsun, Kayseri, Malatya, Van, Mardin, Trabzon, Konya, Manisa, Gaziantep, Antalya, Mersin gibi birçok şehirde mağazaları mevcuttur. Bu mağazalardan senetle taksitli olarak cep telefonu alınabilmektedir. Bunların yanında birçok yerel mağaza veya internet üzerinden de senetle cep telefonu satan yerler vardır. Mutluevim, miniöde, çetinleras, evkur, iksavm, soyluavm, özşanal, sahibinden gibi yerlerin mağazaları ya da internet sayfalarından da taksitle telefon satışı yapılmaktadır.
Kredi Kartsız Senetle Cep Telefonu
Turkcell, Türk Telekom, Vodafone gibi mağazalar da faturalı hat sahibi müşterilerine taksitle cep telefonu satışı yapmaktadır. Bu bayiler telefon taksitini faturaya yansıtarak ödeme imkanı sunmaktadır. Mutluevim sitesinden 1+10 ve 1+15 taksit seçenekleriyle kredi kartsız senetle telefon alışverişi yapılabilmektedir. Miniöde sitesinden ise 6 aydan 24 aya varan vade seçenekleriyle senetle cep telefonu alınabilmektedir. Dobrataksit sayfası ise 9 aydan 48 aya kadar taksitle cep telefonu satışı yapmaktadır. Çetinleras 9 aydan 36 aya kadar, evkur 10 aydan 24 aya kadar, iksavm 20 aya kadar, soylu avm 15 aya varan taksitlerle, özşanal 24 aya kadar taksitle senetle cep telefonu satışı yapmaktadır.
Senetle Cep Telefonu Alma Şartları
Senetle cep telefonu alabilmek için öncelikle alışveriş yapacak olan kişinin 18 yaşını doldurması gerekir. Kredi kartsız cep telefonu satışı yapan yerler cep telefonu alacak kişinin genellikle memur veya sigortalı olarak çalışan kişi olma şartı aramaktadır. Senetle cep telefonu satan yerlerde telefon fiyatları genellikle peşin fiyatının üzerinde satılmaktadır. Bu şekilde satılmasının sebebi de kişinin kredi kartı olmaması, taksitle almış olması ve ödemeyi yapıp yapamayacağının öngörülememesindendir.
Daha fazla bilgi için: http://www.dunden.com/senetle-cep-telefonu-satan-yerler/

About the author

admin

Lise öğrencisi, Öğrenme aşığı, Wordpress, SEO ve Bilgisayar meraklısı.

Leave a Comment